آدرس کارخانه:اصفهان جاده حبیب آباد خیابان شالباف مجتمع سادات پرس سازی سینا

تلفن:3- 03115493012 
تلفکس:03115493013 
همراه:09131162703 یساری
همراه:09133148296 فلاحیان

ایمیل:INFO@Sinamachine.ir

 

Dark List Accent 4falseList Paragraph UnhideWhenUsed=
a English Farsi
پرس هیدرولیک

خط پشت پرس

کوره

مشاوره،تحقیقات،طراحی و محاسبات

 
رمز عبور را فراموش کرده ام

پرس سازی سینا

ماشین سازی سینا با بیش از 20 سال سابقه در زمینه هیدرولیک و ساخت انواع پرسهای کششی،آزمایشگاهی،کاشی و آجر توانسته است به بزرگترین تولید کننده پرسهای هیدرولیک جهت تولید آجر در منطقه آسیای غربی تبدیل شود و به صورت تخصصی در زمینه ساخت خط کامل تولید آجر از جمله ساخت فیدرباکس،سیلو،آسیاب،نوار نقاله و انواع کوره آجر فعالیت می کند.

این موسسه با دارا بودن مدیریت مجرب و پرسنل متخصص و کارآزموده توانسته است محصولاتی را تولید و به کشورهای مختلفی صادر کند، ازجمله میتوان به کشورهای عراق،آذربایجان،قزاقستان،قرقیزستان،تاجیکستان،ترکمنستان،افغانستان،قطر و کشور آفریقایی کومور اشاره کرد.

کلیه پرسهای تولید شده در ماشین سازی سینا دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد که واحد خدمات ماشین سازی سینا بصورت فعال در حال سرویس دهی به مشتریان عزیز می باشد.

در ضمن واحد مشاوره و تحقیقات این موسسه آمادگی همکاری با شرکتها و ارگانها در زمینه اکتشاف و راه اندازی معدن و مشاوره راه اندازی کارخانجات کاشی و سرامیک را دارد.

1390/12/9
 اخبار پرس سازی اخبار پرس سازی اخبار پرس سازی اخبار پرس سازی اخبار پرس سازی اخبار پرس سازی اخبار پرس سازی اخبار پرس سازی اخبار پرس سازی اخبار پرس سازی اخبار پرس سازی

Apycom jQuery Menus